1995 yılında Alternatif Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi ünvanı ile yeminli mali müşavirlik, denetim ve danışmanlık faaliyet konularında hizmet vermek amacıyla Bursa’da kurulan şirketimiz, 2006 yılında nev’i değiştirmek suretiyle Alternatif Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi ünvanını almıştır. Şirketimiz aynı ortakların sahibi olduğu ve İstanbul'da faaliyet gösteren Divan Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi ile 2007 yılında birleşerek, İstanbul merkez ofis ve Bursa şube ofisinde faaliyetlerini günümüze dek sürdürmektedir.
 
          Divan Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi, deneyimli denetim kadrosuyla kamu ve özel sektöre tabi kişi, kurum ve kuruluşlara ekonomik, mali ve vergisel konularda yeminli mali müşavirlik, denetim, danışmanlık, eğitim hizmetleri sunan kurumsal ve konusunda uzman bir kuruluştur.
 
          Divan Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nin bünyesinde tamamı Maliye Bakanlığı Eski Gelirler Baş Kontrolörü olan 5 adet Yeminli Mali Müşavir, denetim ve raporlama işlemlerini yürütmek üzere 3 adet Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, denetim ve raporlama işlemlerine yardımcı olmak üzere 2 adet Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Stajyeri, ofis işlemlerini yürütmek üzere 2 adet sekreter ve 2 adet hizmetli olmak üzere toplam 14 kişi yer almaktadır.
 
           
DİVAN BAĞIMSIZ DENETİM  VE YMM A.Ş. Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları B1 Blok K:14 Yeşilköy/ İstanbul Tel: 0212 465 39 33 Fax: 0212 465 39 35 divan@divandenetim.com.tr